شیمی فناور آروشا
از on 5 تیر, 1398
144 views

به نام خدا

با تلاش متخصصان واحد تحقیق و توسعه شرکت شیمی فناور آروشا، برای اولین بار در کشور لکه بر خودکار جوهر و ماژیک با پایه آبی و بدون مواد خطرناک کشف شد (شکل 1). لکه بر و پاک کننده دیپاف تنها با چند اسپری لکه های خودکار و جوهر را پاک می کند.

لکه بر جوهر و خودکار دیپاف به طور تخصصی جهت پاک کردن لکه ها و خطوط رنگ های مختلف خودکار و جوهر بر روی سطوح مختلف مانند انواع پارچه ها، لباس و روکش صندلی خودرو در ظرف چند دقیقه طراحی شده است

شکل 1. لکه بر خودکار، جوهر و ماژیک دیپاف

مزایا :

  • لکه بر فوری
  • کاربرد اسان
  • بدون نیاز به شستشو
  • بدون آمونیاک، کلر و فسسفات و آب اکسیژنه و سایر موادخطرناک
  • سازگار با محیط زیست
  • بدون خارش و حساسیت

لکه بر جوهر و خودکار دیپاف به طور تخصصی جهت پاک کردن لکه ها و خطوط رنگ های مختلف خودکار و جوهر و ماژیک بر روی سطوح مختلف مانند انواع پارچه ها، لباس و روکش صندلی خودرو، پرده، فرش، مبل و غیره  در ظرف 2 دقیقه طراحی شده است (شکل 2). همانطو که در شکل 2 نشان داده شده است لکه بر خودکار و جوهر ، ماژیک دیپاف به آسانی لکه خودکار قدیمی را از روی دیوار پاک می کند.

 

شکل 2- اثر لکه بر خودکار دیپاف بر روی خطوط قدیمی خودکار روی دیوار.

نکات:

 

جهت تست ثبات رنگ مقدار کمی از آن را بر روی تکه کوچکی از منطقه ای که پنهان از دید است اسپری کنید و پس از خشک شدن با آب شیر بشورید. در صورت عدم تغییر رنگ سطح مورد نظر، جهت حذف لک استفاده نمایید.

بعضی لکه ها با لکه بر دیپاف سریع از بین می روند و بعضی دیگر نیاز به زمان و تکرار دارند. صبور باشید، گرچه محصولات به صورت تخصصی برای انواع لکه ها فرموله شده است، اما وابسته به نوع لک، ممکن است فرایند لکه بری به یک تا پنج بار انجام مراحل لکه بری نیاز داشته باشد.

همیشه منطقه مورد استفاده را پس از لکه بری با آب ولرم بشویید تا مواد شیمیایی لکه بر و اثراث باقیمانده از لکه ها، از روی سطح حذف شوند.

محصول لکه بر خودکار را دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

روش استفاده:

1- یک پارچه تمیز را زیر لکه مورد نظر قرار دهید.

2- لکه بر مورد نظر را بروی لک اسپری کنید به طوری که کامل سطح لک را بپوشاند

3- سی ثانیه صبر کنید تا  لکه بر به طور کامل در لک مورد نظر نفوذ کرده و یا  آنرا در خود حل کند (لکه های سخت و بزرگ ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشند.)

4- با یک پارچه تمیز بر روی سطح لک به طور پیوسته بکشید تا تمام اثرات آن کامل از بین رود.

5- در انتها سطح لکه را با آب ولرم بشویید.

6- در صورت نیاز، فرایند مذکور مجددا تکرار شود.

 

 

تالیف : شرکت شیمی فناور آروشا (لکه بر های تخصصی دیپاف www.dipaf.ir )

پست شده در: مهندسی شیمی